Dla kogo wycieczka do oceanarium w Turcji?

16/05/2018

Będąc na wakacjach w Turcji można wybrać się na wiele, różnych wycieczek fakultatywnych. Jedną z takich wycieczek jest wycieczka do oceanarium. Nie jest to wycieczka ekstremalna, ale i tak może być niezwykłym doświadczeniem. Zwłaszcza, jeśli zdecydujemy się na pływanie z delfinami. Tak, bo i taki punkt programu jest dostępny. Możemy zdecydować się na pływanie z delfinami w basenie. To niesamowite przeżycie. Ale oczywiście nie jest to wycieczka dla każdego. Nie jest tak uniwersalna jak wycieczka do Kapadocji, Pamukkale, czy zwiedzanie Alanyi.

Rodziny z dziećmi będą zachwycone

Na pewno wycieczka do oceanarium jest doskonałym sposobem spędzenia czasu dla rodzin z dziećmi. To najczęściej dzieci chcą zobaczyć na żywo delfiny. I nawet bardzo małe dzieci będą zachwycone oglądając pokaz delfinów w oceanarium. Oczywiście w oceanarium można zobaczyć nie tylko delfiny. W oceanarium można też zobaczyć pokazy z fokami. Czyli wybierając się do tego tureckiego oceanarium zobaczymy nie tylko pływające delfiny, ale także foki. To niesamowite przeżycie zwłaszcza dla dzieci. Chociaż i dorośli powinni być zadowoleni, przecież na co dzień ciężko jest zobaczyć pokaz delfinów.

Czy można nagrywać pokazy delfinów?

Jeśli chodzi o nagrywanie pokazów w delfinarium to nic nie stoi na przeszkodzie. Można je nagrywać, trzeba tylko zaopatrzyć się w kamerę z dobrym zoomem. Nie jest to zbyt duży problem, gdyż odpowiedni sprzęt pozwoli nam nagrać całe przedstawienie. Jeżeli zdecydujemy się na pływanie z delfinami, to towarzyszyć nam będą profesjonalni fotografowie i kamerzyści. Uwiecznią oni nasze wyczyny i później będziemy mogli kupić nagrania. Oczywiście ktoś z rodziny lub znajomy może nagrywać nasze pływanie z delfinami. Ale trzeba pamiętać o tym, że nagrywając nie można wchodzić na bezpośredni teren delfinarium. Czyli albo mamy dobry sprzęt do nagrywania, albo decydujemy się na zakup filmu.

Jeśli nie chcemy pływać z delfinami, to możemy zrobić sobie z nimi zdjęcie. Warto jednak wiedzieć, że ta usługa jest dodatkowo płatna. Niezależnie od tego, co wybierzemy, to wizyta w oceanarium będzie niezapomnianą przygodą.